Wydarzenia

Poznaj nasze wydarzenia, które pozwalają nam szerzyć ideę siostrzeństwa.

Nadchodzące wydarzenia 
Wicci Poland-India
Radosne kobiety Wicci

Konferencja we Francji, 9 marca 2024

Nasza Fundacja Wicci Poland-India podjęła się zorganizowania międzynarodowego wydarzenia poświęconego kobietom pod patronatem miasta Saint Germain-en-Laye

Tu zarezerwujesz udział w konferencji:

Wydarzenia, które już są za nami

szkoła rodzenia biznesu

II edycja Szkoły Rodzenia Biznesu

Wyjątkowe szkolenie trwające 9 miesięcy (od stycznia do września 2023 r.) to seria spotkań odbywających się co dwa tygodnie.

Szkoła Rodzenia Biznesu to intensywny program skierowany do ambitnych kobiet pragnących rozwijać swoje umiejętności przedsiębiorcze oraz tych, które marzą o własnym biznesie. Pod opieką doświadczonych przedsiębiorców, uczestniczki miały okazję zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania własną firmą.

Rozpoczynając od fundamentów przedsiębiorczości, uczestniczki miały szansę zgłębić tematy takie jak planowanie biznesowe, analiza rynku, strategie marketingowe oraz finanse przedsiębiorstwa. Każde szkolenie skupiało się na konkretnym obszarze działalności gospodarczej, umożliwiając uczestniczkom rozwijanie specjalistycznej wiedzy związanej z ich zainteresowaniami i planami biznesowymi.

Ważnym elementem programu były sesje mentoringowe, podczas których uczestniczki miały indywidualną możliwość konsultacji z doświadczonymi mentorami. To umożliwiło dostosowanie zdobytej wiedzy do konkretnych sytuacji i wyzwań, z jakimi mogły się spotkać w swojej przedsiębiorczej drodze.

Szkolenie zakończyło się nie tylko nabytą wiedzą, ale również utworzeniem silnej społeczności wspierającej kobiety w ich przedsiębiorczych dążeniach. Dziewięć miesięcy intensywnej pracy przekształciło się w solidny fundament dla przyszłych sukcesów zawodowych i biznesowych uczestniczek tego inspirującego programu.